Anasayfa


     Focal BATHYS Bluetooth Gürültü Önleyici Kulaklık

   
Ürün Kodu : Focal BATHYS
Üretici : Focal
Ürün Özellikleri
Focal BATHYS Bluetooth Gürültü Önleyici Kulaklık
        Detaylar
 
 
Detaylar

Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logo'ya tıklayınız.


Focal BATHYS Bluetooth Gürültü Önleyici Kulaklık


 

Focal Bathys kablosuz kulaklık, Bluetooth® 5.1 ve Aktif Gürültü Önleme teknolojilerini içerir. İki gürültü engelleme moduyla – yüksek ortam gürültüsüyle seyahat için optimize edilmiş "Sessiz" mod ve konsantrasyonu artıran "Yumuşak" mod -  mükemmel ses yalıtımı sunar. Gerekirse, kullanıcıyı çevreleyen ortam sesleri ile bağlamak için bir "Şeffaflık” modu da mevcuttur.

Fransa'da, Focal atölyelerinde üretilen patentli alüminyum/magnezyum "M”- kubbe diyaframlı hoparlör sürücüleri; ayrıntılı, dinamik ve saf, yüksek kaliteli ses sunar. Ek olarak, entegre USB-DAC modu, 24 bit ve 192 kHz'e kadar çözünürlük sunarak bir taşınabilir kulaklık için eşsiz ses kalitesi sağlar. Bu, tam olarak rakipsiz bir özelliktir.

Bathys'in tasarım çizgisi, Focal'ın klasik hi-fi kulaklıklarından miras alınmıştır. Yüksek kaliteli malzemelere, zarif siyah-gümüş kaplamaya ve kulaklığın ortasında yer alan, gerektiğinde açılıp kapatılabilen arkadan aydınlatmalı Focal Logosu gibi zarif ayrıntılara sahiptir.

Pil ömrü açısından bu taşınabilir kulaklıklar, Bluetooth® modunda 30 saatin üzerinde kullanım ve aktif gürültü engelleme sunar. Karadan veya havadan, tüm seyahatlerinizde mükemmel bir yol arkadaşı olmaya aday.

Focal BATHYS Bluetooth Gürültü Önleyici Kulaklık 

PERFORMANS - YÜKSEK DOĞRULUK VE SÜRÜKLEYİCİ SES

AKTİF GÜRÜLTÜ ENGELLEME TEKNOLOJİSİ

Focal Bathys, müziğe tam anlamıyla konsantre olmak için iki seviyeli gürültü azaltma teknolojisi(ANC, Aktif Gürültü Önleme) sunar. Yüksek arka plan gürültüsü içeren yolculuklar (uçaklar, trenler vb.) için optimize edilmiş bir "Sessiz" mod ve ev, ofis gibi ortamlarda odaklanmaya yardımcı olmak için bir "Yumuşak" mod. Ek olarak, bir "Şeffaflık modu”, istendiğinde veya gerektiğinde çevrenizdeki ortamın seslerine erişmenizi sağlar.

FRANSA'DA ÜRETİLEN HOPARLÖR SÜRÜCÜLERİ

Bathys, en iyi Focal kulaklıkların teknolojilerini kullanarak Fransa'da üretilen patentli alüminyum/magnezyum "M”- kubbe diyaframlı hoparlör sürücüleri ile donatılmıştır. Markanın ses konusundaki tüm uzmanlığından yararlanarak yüksek kaliteli, şeffaf ve dinamik ses üretimi sağlarlar. 

BAĞLANTI VE PİL ÖMRÜ

SBC, AAC, Apt-X™ ve Apt-X™ Adaptive codec bileşenleriyle uyumlu Bathys, çok çeşitli bağlantı seçenekleri sunar: Bluetooth® 5.1, 3.5mm Jack, USB ve Bluetooth®.

Aktif gürültü engelleme modunda 30 saatin üzerinde kullanım sunarken, hızlı şarj özelliği sayesinde sadece 15 dakika ile size 5 saat ekstra dinleme süresi sağlar.

Focal BATHYS Bluetooth Gürültü Önleyici Kulaklık 

TASARIM - ŞIKLIK & SADELİK

BİRİNCİ SINIF MALZEMELER

Bathys tasarımı, Focal'ın arkası açık ve kapalı kulaklıklarından miras alınmıştır. Magnezyum, gerçek deri, alüminyum vb. gibi yüksek kaliteli malzemeleri bir araya getirir ve tüm kafa şekilleri için optimum konfor sağlar. Kulaklık ızgaralarının son derece estetik yuvarlak şekilleri, Focal'ın rafine dizayn anlayışını benimser.

KUSURSUZ ÇİZGİLER

Focal markasının alev sembolü, istenildiğinde etkinleştirilebilen beyaz bir arka ışık sistemi içerir. 

Özetle, Bathys ayırt edici gümüş-siyah renk bir kaplamaya, hafifliğe, kompakt & şık tasarıma ve mükemmel ses kalitesine sahiptir.

DAHİL OLAN AKSESUARLAR

Bathys aşağıdakilerle birlikte gelir:

  • Taşıma çantası
  • Bir adet 4ft (1,2 m) jak kablosu
  • Bir adet 4ft (1,2 m) USB-C® kablosu
  • Hızlı başlangıç ​​kılavuzu
 
 
Online Satış

Utopia

Kanta

Kulaklık

Sib EVO


File:Denon Logo.svg - Wikimedia Commons