Anasayfa


     Focal VESTIA Merkez Hoparlör

   
Ürün Kodu : Focal VESTIA Center
Üretici : Focal
Fiyat : 20999 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Focal VESTIA Merkez Hoparlör
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satınalmak için aşağıdaki logo'ya tıklayınız.

Focal VESTIA Merkez Hoparlör


MERKEZ HOPARLÖR
Vestia Merkez Hoparlör, çok kanallı bir sistemi mükemmel bir şekilde tamamlayarak ona tasarım ve ses tutarlılığının yanı sıra Ev Sineması dinleme oturumları sırasında aslına uygun yeniden üretim sağlar. Çok kanallı bir sistemi mükemmel bir şekilde tamamlar, ona tasarım ve ses tutarlılığının yanı sıra Ev Sineması dinleme oturumları sırasında aslına uygun yeniden üretim sağlar. Fransız atölyelerimizde geri dönüştürülmüş karbon liflerinden yapılan Slatefiber koni gibi Odak teknolojilerini ve tizleri geliştirmek için "M" şeklindeki ters kubbe TAM tweeter'ı birleştirir.
 
Siyah veya beyaz deri efektli ön panel, Parlak Siyah, Koyu Ahşap veya Açık Ahşap yan paneller gibi uyumlu ve rafine kaplama seçenekleri sayesinde bu hoparlörler her türlü iç mekana kolayca monte edilebilir.
Hoparlörle birlikte verilen eğimli taban, daha da sürükleyici bir ses sahnesinin yaratılmasını sağlar.
Vestia merkez hoparlör, yoğun bir aksiyon sahnesinin gücünü olduğu kadar, bir melodinin tatlılığını da sadık bir şekilde yeniden üretir!
 
Focal VESTIA Merkez Hoparlör
 
Slatefiber Koni
Vestia hoparlörler, Focal'ın özel Slatefiber koni hoparlör sürücüleri ile donatılmıştır. Her merkez hoparlör, iki termoplastik polimer tabakası arasına dolgu olarak uygulanan geri dönüştürülmüş dokunmamış karbon fiberlerden oluşan iki adet 6,5" kompozit koniyi barındırır. Bu iki malzemenin kombinasyonu, ses hızı ve sertlik açısından mükemmel akustik performans sağlar. , sönümleme ve hafiflik Focal, ses alanında hoparlör sürücülerinde geri dönüştürülmüş karbon fiber kullanan ilk markadır.
 
'M' Şeklinde Ters Dome TAM Tweeter
Bir başka özel mühendislik şirketi olan Focal, ters çevrilmiş kubbeli tweeter'ın 'M' şeklinin standart bir ters kubbeli tweeter'a göre birçok avantajı olduğunu iddia ediyor. 1" 'M' şeklindeki tweeter, dinleme pozisyonunda daha iyi esneklik için standart ters çevrilmiş kubbeden bile daha az yönlüdür. Ayrıca, 'M' şekli kubbeye daha fazla sertlik verirken bozulmayı azaltır. 'M'-'nin korna muhafazası şekilli tweeter, eşit yatay ve dikey yönlülük sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve daha az "tatlı nokta" ile daha doğru bir şekilde yeniden üretilmiş yüksek frekanslara çeviri yapar.
 
Tasarım ve Tamamlanış
Vestia serisi için Focal, Yunan ocak ve ev tanrıçaları Vesta ve Hestia'dan ilham aldı. Estetik, zarif bir tasarımı sade ve zarif yüzeylerle birleştirir. Hoparlörlerin ön panelleri, yan panellerde açık renkli ahşap kaplama ile birlikte beyaz deri efektine sahiptir.
 
Focal VESTIA Merkez Hoparlör
 
Teknik Özellikler
 
Hoparlör Yapısı
2 yollu Merkez Hoparlör
 
Önerilen Amplifikatör Gücü
40 - 200 W RMS
 
Sürücüler
2 x 6,5" / 165,1 mm Karbon Fiber Mid-Woofer (Önden Ateşleme)
1 x 1" / 25,4 mm Tweeter (Önden Ateşleme)
 
Pasif Radyatörler
Yok
 
Muhafaza Tipi
Bas Refleks
 
Frekans Tepkisi
58 Hz - 30 kHz (±3 dB)
 
Empedans
8 Ohm
 
Manyetik Kalkan
Yok
 
Kablolu G/Ç
1 x Bağlama Sonrası Çifti Girişi
 
Geçiş
2700 Hz
 
Hassasiyet
91,5 dB
 
Giriş Empedansı
8 Ohm
 
Fiziksel
Çevre Koruma Yok
 
Yerleştirme ve Montaj Seçenekleri
Masaüstü/Kitaplık
 
Zemin Kontakları
Lastik Ayaklar
 
Izgara Bezi
Çıkarılabilir
 
Boyutlar
53,7 x 25,9 x 12,6 cm
 
Ağırlık
10,0 kg (Izgaralı)
 
 
Online Satış

Utopia

Kanta

Kulaklık

Sib EVO


File:Denon Logo.svg - Wikimedia Commons