Anasayfa


     Focal Vestia N2 Kule Hoparlör 'Çift'

   
Ürün Kodu : Focal Vestia N2
Üretici : Focal
Fiyat : 83999 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Focal Vestia N2 Kule Hoparlör 'Çift'
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satınalmak için aşağıdaki logo'ya tıklayınız.

Focal VESTIA N2 Kule Hoparlör


3 YOLLU KULE TİPİ HOPARLÖR
Vestia N2, sade bir tasarımın zarafetini modern bir yüksek kaliteli hoparlörün inceliğiyle harmanlayan 3 yollu bas refleksli bir kule tipi hoparlördür. Fransız atölyelerimizde geri dönüştürülmüş karbon liflerinden yapılan Slatefiber koni gibi Odak teknolojilerini ve tizleri geliştirmek için "M" şeklindeki ters kubbe TAM tweeter'ı birleştirir. Hoparlörlerin üzerindeki eğimli stantlar, ses sahnesinin dinleyiciye odaklanabileceği anlamına gelir (Zaman Hizalaması), daha da derin daldırma ve duygu için. Siyah veya beyaz deri efektli ön panel, Parlak Siyah, Koyu Ahşap veya Açık Ahşap yan paneller gibi uyumlu ve rafine kaplama seçenekleri sayesinde bu hoparlörler her türlü iç mekana kolayca monte edilebilir.
Vestia N2, önerilen 3 m dinleme mesafesiyle fit kareden 20 m² büyük odalar için idealdir. Daha da yüksek performanslı bir sistem ve kapsamlı bir bas için SUB 600P subwoofer ile birleştirilebilir.
 
Focal Vestia N2
 
Ses ayrıntıları
SATELİF KONİ
Focal'a özel ve Fransa'da üretilen Slatefiber teknolojisi, iki termoplastik polimer tabakası arasına sıkıştırılmış bir dolgu olarak uygulanan geri dönüştürülmüş, dokunmamış karbon fiberlerin kullanımını içerir. Mükemmellik arayışlarında Focal mühendisleri, dokunmamış karbon fiberleri kullanmayı ve daha da fazla sertlik, daha iyi sönümleme ve aynı zamanda hafiflik elde etmek için aynı yönde düzenlemeyi seçtiler - harika bir hoparlör sürücüsünün üç "esas"ı.
 
Olağanüstü tiz
'M' ŞEKLİNDE TERS KUBBE TAM TWETER
Ayrıca Fransa'da Focal atölyelerinde yapılan bu tweeter, Alüminyum/Magnezyum alaşımından yapılmış ve Focal'a özel ünlü "M" şeklinde kalıplanmış ters çevrilmiş bir kubbe konisi içerir. Bu profil, daha geniş bir difüzyon açısıyla bozulmayı azaltarak ona daha fazla sağlamlık kazandırır. Daha da ince bir tiz sağlar.
 
Kapsamlı bir bas
HAVALANDIRMALAR
Vestia hoparlörler, daha fazla önden etki için öne doğru bir havalandırma deliğine ve kapsamlı bir bas için arkada bir havalandırmaya sahiptir: ses sahnesinin derinliğini artıran bir bas refleks profili.
 
Focal Vestia N2
 
Teknik Özellikler
Tip
3 yollu bas refleksli kule tipi hoparlör
 
Hoparlör sürücüleri
2 x 61/2" (16,5 cm) Slatefiber Woofer
61/2" (16,5 cm) Slatefiber Orta Bas
1" (25 mm) Al/Mg ters dome TAM tweeter
 
Hassasiyet (2,83V/1m)
91.5 dB
 
Frekans tepkisi (+/-3dB)
47Hz - 30kHz
 
Düşük frekans noktası (-6dB)
37Hz
 
Nominal empedans
8ohm
 
Minimum empedans
3ohm
 
Önerilen amplifikatör gücü
40 - 250W
 
Geçiş frekansı
280Hz / 2.800Hz
 
Boyutlar (GxDxY) Net ağırlık (ızgaralı)
25,6x37,1x101,2cm  / 22kg
 
Ambalaj boyutları (GxDxY) Net ağırlık (ambalajlı)
31x47,5x111cm / 26kg
 
 
Online Satış

Utopia

Kanta

Kulaklık

Sib EVO


File:Denon Logo.svg - Wikimedia Commons