Anasayfa


     Focal Theva No3-D Dolby Atmos Kule Hoparlör

   
Ürün Kodu : Focal Theva No3-D
Üretici : Focal
Ürün Özellikleri
Focal Theva No3-D Dolby Atmos Kule Hoparlör
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satınalmak için aşağıdaki logo'ya tıklayınız.

Focal THEVA No3-D Dolby Atmos Kule Hoparlör

Focal Theva No3-D, Theva serisinden referans Ev Sineması hoparlörüdür. Ön kanallar ve bir dikey kanal ile birlikte bu hoparlör, tüm dinleme deneyimlerinizi en muhteşem şekilde mekansallaştırır. Üstte bulunan hoparlör sürücüsü sayesinde ses dalgaları tavandan yansıtılarak 3D Dolby Atmos® ses efektleri üretilir. Theva No3-D ile izlediğiniz filmlerin içine dalın!
 
Dolby Atmos® Efektli Kule Tipi Hoparlör

Theva No3-D, tüm dinleme deneyimlerinizi en muhteşem şekilde mekansallaştıran Ev Sineması hoparlörüdür. Hoparlörün üzerine yerleştirilmiş yönlü bölmeye sahip bir hoparlör sürücüsü, ses dalgalarını tavana yansıtır ve 3D Dolby Atmos® ses efektleri üretir. Havadaki aksiyon sahneleri, yağan yağmur veya gök gürültüsü canlanıyor. Her ikisi de özel Focal teknolojileri olan hoparlör sürücülerindeki Slatefiber teknolojisi ve TNF tweeter ile birleştiğinde, ses sürükleyici, hassas ve dinamiktir.
Fransa'da üretilen Theva No3-D, hassas ve zarif ayrıntılara sahip bir tasarıma sahiptir. Ek bir ön panel, şık siyah veya ahşap yüzeyler, metalik ve şablon baskılı halkalar, manyetik ızgara ve arka havalandırma konumlandırmasıyla her bir ayrıntı son derece rafine edilmiştir.
Sansasyonel eksiksiz bir stereo sistem veya Ev Sineması yaratmak için Theva No1, Theva No2, Theva No3, Theva Center, Theva Surround ve SUB 600P subwoofer'dan başkasına bakmayın.
 
Focal Theva No3-D Dolby Atmos Kule Hoparlör
 
DOLBY ATMOS® ETKİLERİ

Dolby Atmos®, özellikle ses ürünleri için geliştirilmiş bir teknolojidir. Dolby Atmos® donanımlı hoparlörler "etkin hoparlörlerdir": ön paneldeki (yatay kanallar) hoparlör sürücülerine ek olarak, sesi tüm dinleme odasına yansıtan üstte (dikey kanal) bir hoparlör sürücüsü içerirler. Bu teknoloji, aynı zamanda, tümü 3 boyutlu olarak uzamsallaştırılmış en ayrıntılı ses reprodüksiyonu için, bağımsız bir ses nesnesi gibi, her sesi orijinal film müziği ve miksajdan izole eder. Dolby Atmos® ile sinema duygusu salonunuzun kalbine taşınıyor.
SATELİF KONİ
DETAYLI SES

Focal'a özel ve Fransa'da üretilen Slatefiber koni, iki termoplastik polimer tabakası arasına sıkıştırılmış bir dolgu olarak uygulanan geri dönüştürülmüş karbon fiberlerden yapılmıştır. Mükemmellik arayışlarında mühendislerimiz, daha fazla sağlamlık, daha iyi sönümleme ve hafiflik elde etmek için hepsi aynı yöne bakan dokunmamış karbon fiberleri kullanmayı tercih ettiler - harika bir hoparlör sürücüsünün "temelleri". Zengin, dinamik ve dengeli bir ses üretmesiyle tanınan bu özel koni, ev, stüdyo ve araba müzik sistemi serilerimizde çok sayıda Focal ürününde bulunur.
 
TNF TWEETER
OLAĞANÜSTÜ TİZ

Focal tarafından Fransa'da üretilen ters kubbeli Alüminyum/Magnezyum TNF tweeter, net ve yumuşak bir tiz sesi sunar. Kubbeyi ayağına bağlayan surround, Poron adı verilen bir hafızalı köpük malzeme kullanır. Bu surround, doğrudan Utopia'nın ünlü Berilyum tweeter'ından türetilmiştir ve kulağın yüksek hassasiyet aralığı olan 2000Hz ile 3000Hz arasında bozulmayı üçte bir oranında azaltır. Bu Focal tweeter, etkileyici derecede kararlı bir ses alanını garanti eder.
 
GÜZEL HOPARLÖRLER
GELİŞMİŞ KAPLAMALAR

Şık ve zarif Siyah, Koyu Ahşap ve Açık Ahşap kaplama seçenekleri mevcuttur. Yan panellerdeki ahşap etkisi sıcak bir his verir. Seri, farklı mobilya stilleri ve metal, beton, taş ve daha fazlası gibi diğer malzemelerle güzel bir şekilde birleşerek hem klasik hem de modern iç mekanlara uyum sağlar. Siyah kaplama zamansız, sofistike bir ton sunarak her odaya çekicilik ve karakter katar. Mahfazalar yenilendi ve daha da kompakt hale getirildi, ürünleri daha da sağlam hale getirirken temiz bir görünüm için ek ön panellerle birleştirildi.
 
Focal Theva No3-D Dolby Atmos Kule Hoparlör
 
Teknik Özellikler
Tip
Bas refleksli 3 yollu kule tipi hoparlör
 
Hoparlör sürücüleri
2 x 61/2" (16,5 cm) Slatefiber bas
61/2" (16,5 cm) Slatefiber orta kademe
1" (25 mm) Al/Mg ters dome TNF tweeter
 
Atmos Hoparlör
1 Yollu Hoparlör
5" (13 cm) tam aralıklı hoparlör sürücüsü
Duyarlılık 91 db
Frekans Genişliği 100 - 20kHz
Düşük frekans aralığı 90Hz
Nominal empedans 6 ohm
 
Duyarlılık
91 dB
 
Frekans genişliği
48Hz – 28kHz
 
Düşük frekans aralığı
39Hz
 
Nominal empedans
8 ohm
 
Minimum empedans
2,9 ohm
 
Önerilen çıkış gücü
40 – 250W
 
Geçiş frekansı
270Hz / 2700Hz
 
Boyutlar (YxGxD)
101.9x21.2x38.8cm
 
Net ağırlık (ızgaralı)
22kg
 
Kutu boyutları (YxGxD)
116x34x48cm
 
Net ağırlık (ambalajlı)
26,5 kg
 
 
Online Satış

Utopia

Kanta

Kulaklık

Sib EVO


File:Denon Logo.svg - Wikimedia Commons