Anasayfa


     Focal Theva No3 Kule Hoparlör

   
Ürün Kodu : Focal Theva No3
Üretici : Focal
Fiyat : 62999 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Focal Theva No3 Kule Hoparlör
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satınalmak için aşağıdaki logo'ya tıklayınız.

Focal THEVA No2 Kule Hoparlör


Theva No3, Theva serisinin amiral gemisi modelidir. Alüminyum/Magnezyum TNF tweeter ve üç Slatefiber hoparlör sürücüsü ile dinleme deneyimleri dinamik, hassas ve güçlü hale gelir. Yüksek kaliteli ses sunumu, zarif tasarımı ve incelikli kaplamaları ile, mükemmel üç yollu yüksek kaliteli hoparlördür. Standının eğimi sayesinde Time Alignment, kusursuz bir şekilde hassas dinleme deneyimleri için dinleyiciye daha fazla odaklanan optimum bir ses alanı sağlar.
3 Yollu Kule Tipi Hoparlör

Theva No3, yüksek kaliteli ses sunumu ile mükemmel bir Hi-Fi kule tipi hoparlörüdür. Her ikisi de özel Focal teknolojileri olan TNF tweeter'ı ve üç Slatefiber koni hoparlör sürücüsü sayesinde dinleme deneyimleri dinamik, hassas ve güçlüdür. Standının eğimi (Zaman Hizalaması), kusursuz hassasiyet için dinleyiciye odaklanan optimum bir ses alanı sağlar.
Fransa'da üretilen Theva No3, narin ve zarif ayrıntılara sahip bir tasarıma sahiptir. Ek bir ön panel, şık siyah veya ahşap yüzeyler, metalik ve şablon baskılı halkalar, manyetik ızgara ve arka havalandırma konumlandırmasıyla her bir ayrıntı son derece rafine edilmiştir.
Sansasyonel eksiksiz bir stereo sistem veya Ev Sineması yaratmak için Theva No1, Theva No2, Theva No3-D, Theva Center, Theva Surround ve SUB 600P subwoofer'dan başkasını aramayın.
 
Focal Theva No3 Kule Hoparlör
 
SATELİF KONİ
DETAYLI SES

Focal'a özel ve Fransa'da üretilen Slatefiber koni, iki termoplastik polimer tabakası arasına sıkıştırılmış bir dolgu olarak uygulanan geri dönüştürülmüş karbon fiberlerden yapılmıştır. Mükemmellik arayışlarında mühendislerimiz, daha fazla sağlamlık, daha iyi sönümleme ve hafiflik elde etmek için hepsi aynı yöne bakan dokunmamış karbon fiberleri kullanmayı tercih ettiler - harika bir hoparlör sürücüsünün "temelleri". Zengin, dinamik ve dengeli bir ses üretmesiyle tanınan bu özel koni, ev, stüdyo ve araba müzik sistemi serilerimizde çok sayıda Focal ürününde bulunur.
 
TNF TWEETER
OLAĞANÜSTÜ TİZ

Focal tarafından Fransa'da üretilen ters kubbeli Alüminyum/Magnezyum TNF tweeter, net ve yumuşak bir tiz sesi sunar. Kubbeyi ayağına bağlayan surround, Poron adı verilen bir hafızalı köpük malzeme kullanır. Bu surround, doğrudan Utopia'nın ünlü Berilyum tweeter'ından türetilmiştir ve kulağın yüksek hassasiyet aralığı olan 2000Hz ile 3000Hz arasında bozulmayı üçte bir oranında azaltır. Bu Focal tweeter, etkileyici derecede kararlı bir ses alanını garanti eder.
 
GÜZEL HOPARLÖRLER
GELİŞMİŞ KAPLAMALAR

Şık ve zarif Siyah, Koyu Ahşap ve Açık Ahşap kaplama seçenekleri mevcuttur. Yan panellerdeki ahşap etkisi sıcak bir his verir. Seri, farklı mobilya stilleri ve metal, beton, taş ve daha fazlası gibi diğer malzemelerle güzel bir şekilde birleşerek hem klasik hem de modern iç mekanlara uyum sağlar. Siyah kaplama zamansız, sofistike bir ton sunarak her odaya çekicilik ve karakter katar. Mahfazalar yenilendi ve daha da kompakt hale getirildi, ürünleri daha da sağlam hale getirirken temiz bir görünüm için ek ön panellerle birleştirildi.
 
Focal Theva No3 Kule Hoparlör
 
Teknik Özellikler
 
Tip
Bas refleksli 3 yollu kule tipi hoparlör
 
Hoparlör sürücüleri
2 x 61/2" (16,5 cm) Slatefiber bas
61/2" (16,5 cm) Slatefiber orta kademe
1" (25 mm) Al/Mg ters dome TNF tweeter
 
Duyarlılık
91 dB
 
Frekans genişliği
48Hz – 28kHz
 
Düşük frekans aralığı
39Hz
 
Nominal empedans
8 ohm
 
Minimum empedans
2,9 ohm
 
Önerilen çıkış gücü
40 – 250W
 
Geçiş frekansı
270Hz / 2700Hz
 
Boyutlar (YxGxD)
98,9x21,2x38,8cm
 
Net ağırlık (ızgaralı)
20kg
 
Kutu boyutları (YxGxD)
34x48x110cm
 
Net ağırlık (ambalajlı)
24,5 kg
 
 
Online Satış

Utopia

Kanta

Kulaklık

Sib EVO


File:Denon Logo.svg - Wikimedia Commons