Anasayfa


     Focal Theva No2 Kule Hoparlör

   
Ürün Kodu : Focal Theva No2
Üretici : Focal
Fiyat : 52999 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Focal Theva No2 Kule Hoparlör
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logo'ya tıklayınız
Focal Theva No2 Kule Hoparlör


Focal Theva No2, Theva serisinin yeni üyesidir. Bu üç yollu kule tipi hoparlör, 5" (13cm) orta kademe ve bas hoparlör sürücülerine sahiptir ve şık, ince tasarımı sayesinde doğal bir zarafet yayar. Alüminyum/Magnezyum TNF tweeter, yumuşak, net bir tiz sesi verir. Bu tweeter ve Eğimli stand sayesinde konumlandırılabilen diğer üç hoparlör sürücüsü, gerçekçi ama muhteşem dinleme deneyimleri ve tavizsiz bir bas sunar.
 
Focal Theva No2, 5 inçlik (13 cm) hoparlör sürücüleri sayesinde ultra ince bir silüete sahip, döşeme tipi bir hoparlördür; bu, Focal döşeme tipi hoparlörlerde bir ilktir. Bu rafine profili ile her mekana veya yaşam alanına zarif bir ektir. TNF tweeter'ı net, yumuşak bir tiz üretir. Bu tweeter'ın Slatefiber koni hoparlör sürücüleri ile eğimli stand tarafından oluşturulan bir açıda birleşimi (Zaman Hizalaması), gerçekçi dinleme deneyimleri, Hi-Fi kalitesi ve tavizsiz bir bas sunar.
Fransa'da üretilen Theva No2, zarif ve zarif ayrıntılara sahip bir tasarıma sahiptir. Ek bir ön panel, şık siyah veya ahşap yüzeyler, metalik ve şablon baskılı halkalar, manyetik ızgara ve arka havalandırma konumlandırmasıyla her bir ayrıntı son derece rafine edilmiştir.
Sansasyonel eksiksiz bir stereo sistem veya Ev Sineması yaratmak için Theva No1, Theva No3, Theva No3-D, Theva Center, Theva Surround ve SUB 600P subwoofer'dan başkasını aramayın.
 
Focal Theva No2 Kule Hoparlör
 
SATELİF KONİ
DETAYLI SES

Focal'a özel ve Fransa'da üretilen Slatefiber koni, iki termoplastik polimer tabakası arasına sıkıştırılmış bir dolgu olarak uygulanan geri dönüştürülmüş karbon fiberlerden yapılmıştır. Mükemmellik arayışlarında mühendislerimiz, daha fazla sağlamlık, daha iyi sönümleme ve hafiflik elde etmek için hepsi aynı yöne bakan dokunmamış karbon fiberleri kullanmayı tercih ettiler - harika bir hoparlör sürücüsünün "temelleri". Zengin, dinamik ve dengeli bir ses üretmesiyle tanınan bu özel koni, ev, stüdyo ve araba müzik sistemi serilerimizde çok sayıda Focal ürününde bulunur.
 
TNF TWEETER
OLAĞANÜSTÜ TİZ

Focal tarafından Fransa'da üretilen ters kubbeli Alüminyum/Magnezyum TNF tweeter, net ve yumuşak bir tiz sesi sunar. Kubbeyi ayağına bağlayan surround, Poron adı verilen bir hafızalı köpük malzeme kullanır. Bu surround, doğrudan Utopia'nın ünlü Berilyum tweeter'ından türetilmiştir ve kulağın yüksek hassasiyet aralığı olan 2000Hz ile 3000Hz arasında bozulmayı üçte bir oranında azaltır. Bu Focal tweeter, etkileyici derecede kararlı bir ses alanını garanti eder.
 
GÜZEL HOPARLÖRLER
GELİŞMİŞ KAPLAMALAR

Şık ve zarif Siyah, Koyu Ahşap ve Açık Ahşap kaplama seçenekleri mevcuttur. Yan panellerdeki ahşap etkisi sıcak bir his verir. Seri, farklı mobilya stilleri ve metal, beton, taş ve daha fazlası gibi diğer malzemelerle güzel bir şekilde birleşerek hem klasik hem de modern iç mekanlara uyum sağlar. Siyah kaplama zamansız, sofistike bir ton sunarak her odaya çekicilik ve karakter katar. Mahfazalar yenilendi ve daha da kompakt hale getirildi, ürünleri daha da sağlam hale getirirken temiz bir görünüm için ek ön panellerle birleştirildi.
 
Focal Theva No2 Kule Hoparlör
 
Teknik Özellikler
 
Tip
Bas refleksli 3 yollu kule tipi hoparlör
 
Hoparlör sürücüleri
2 x 5" (13 cm) Slatefiber bas
5" (13cm) Slatefiber orta kademe
1" (25 mm) Al/Mg ters dome TNF tweeter
 
Duyarlılık
90 dB
Frekans genişliği
53Hz – 28kHz
 
Düşük frekans aralığı
44Hz
 
Nominal empedans
8 ohm
 
Minimum empedans
2,9 ohm
 
Önerilen çıkış gücü
40 – 200W
 
Geçiş frekansı
280Hz / 2900Hz
 
Boyutlar (YxGxD)
93.1x19.1x35.2cm
 
Net ağırlık (ızgaralı)
17kg
 
Kutu boyutları (YxGxD)
105x32x48cm
 
Net ağırlık (ambalajlı)
21 kg
 
 
Online Satış

Utopia

Kanta

Kulaklık

Sib EVO


File:Denon Logo.svg - Wikimedia Commons