Anasayfa


     Focal Theva Merkez Hoparlör

   
Ürün Kodu : Focal Theva Center
Üretici : Focal
Fiyat : 17999 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Focal Theva Merkez Hoparlör
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logo'ya tıklayınız
Focal Theva Merkez Hoparlör


Focal Theva, Theva serisinin merkez hoparlörüdür. Ev Sineması sisteminizdeki hoparlörler için mükemmel bir arkadaştır. Bir Alüminyum/Magnezyum TNF tweeter ve iki Bas/Orta Kademeli Slatefiber hoparlör sürücüsüne sahip olan Theva Center, etkileyici bir ayrıntı düzeyiyle her filmden diyalogların netliğini artırır. Bir mobilya parçasına veya standına (isteğe bağlı ekstra olarak mevcuttur) yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır ve zarif, zarif tasarımıyla iç mekanları zenginleştirir.
 
2 Yollu Merkez Hoparlör
Focal Theva Center, Theva Ev Sineması sisteminizdeki hoparlörler için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Bir TNF tweeter ve iki Slatefiber koni hoparlör sürücüsü ile Theva Center, herhangi bir filmden yüksek düzeyde ayrıntıyla net diyaloglar üretir. Bir iç mekana zarif bir katkı sağlamak için bir mobilya parçasına veya standına (isteğe bağlı ekstra olarak mevcuttur) yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır.
 
Fransa'da üretilen Theva Center, zarif ve zarif ayrıntılara sahip bir tasarıma sahiptir. Ek bir ön panel, şık siyah veya ahşap yüzeyler, metalik ve serigrafi baskılı halkalar, manyetik ızgara ve arka havalandırma konumlandırması ile her ayrıntı son derece rafine edilmiştir.
Theva No1, Theva No2, Theva No3, Theva No3-D ve Theva Surround hoparlörler ve SUB 600P subwoofer için mükemmel bir ortaktır ve sansasyonel bir Ev Sineması sistemi oluşturur..
 
SATELİF KONİ
DETAYLI SES
Focal'a özel ve Fransa'da üretilen Slatefiber koni, iki termoplastik polimer tabakası arasına sıkıştırılmış bir dolgu olarak uygulanan geri dönüştürülmüş karbon fiberlerden yapılmıştır. Mükemmellik arayışlarında mühendislerimiz, daha fazla sağlamlık, daha iyi sönümleme ve hafiflik elde etmek için hepsi aynı yöne bakan dokunmamış karbon fiberleri kullanmayı tercih ettiler - harika bir hoparlör sürücüsünün "temelleri". Zengin, dinamik ve dengeli bir ses üretmesiyle tanınan bu özel koni, ev, stüdyo ve araba müzik sistemi serilerimizde çok sayıda Focal ürününde bulunur.
 
TNF TWEETER
OLAĞANÜSTÜ TİZ
Focal tarafından Fransa'da üretilen ters kubbeli Alüminyum/Magnezyum TNF tweeter, net ve yumuşak bir tiz sesi sunar. Kubbeyi ayağına bağlayan surround, Poron adı verilen bir hafızalı köpük malzeme kullanır. Bu surround, doğrudan Utopia'nın ünlü Berilyum tweeter'ından türetilmiştir ve kulağın yüksek hassasiyet aralığı olan 2000Hz ile 3000Hz arasında bozulmayı üçte bir oranında azaltır. Bu Focal tweeter, etkileyici derecede kararlı bir ses alanını garanti eder.
 
GÜZEL HOPARLÖRLER
GELİŞMİŞ KAPLAMALAR
Şık ve zarif Siyah, Koyu Ahşap ve Açık Ahşap kaplama seçenekleri mevcuttur. Yan panellerdeki ahşap etkisi sıcak bir his verir. Seri, farklı mobilya stilleri ve metal, beton, taş ve daha fazlası gibi diğer malzemelerle güzel bir şekilde birleşerek hem klasik hem de modern iç mekanlara uyum sağlar. Siyah kaplama zamansız, sofistike bir ton sunarak her odaya çekicilik ve karakter katar. Mahfazalar yenilendi ve daha da kompakt hale getirildi, ürünleri daha da sağlam hale getirirken temiz bir görünüm için ek ön panellerle birleştirildi.
 
Focal Theva Merkez Hoparlör
 
Teknik Özellikler
Tip
2 yollu kapalı merkez hoparlör
 
Hoparlör sürücüleri
2x 61/2" (16,5 cm) kayrak elyaf Orta Kademe/Bas
1" (25 mm) Al/Mg ters dome TNF tweeter
 
Duyarlılık
91 dB
 
Frekans genişliği
59Hz – 28kHz
 
Düşük frekans aralığı
51Hz
 
Nominal empedans
8 ohm
 
Minimum empedans
3,8 ohm
 
Önerilen çıkış gücü
40 – 200W
 
Geçiş frekansı
2100Hz
 
Boyutlar (YxGxD)
21.2x53x26cm
 
Net ağırlık (ızgaralı)
10kg
 
Kutu boyutları (YxGxD)
32x62x39cm
 
Net ağırlık (ambalajlı)
12 kg
 
 
 
Online Satış

Utopia

Kanta

Kulaklık

Sib EVO


File:Denon Logo.svg - Wikimedia Commons