Anasayfa


     Focal Theva No1 Raf Tipi Hoparlör

   
Ürün Kodu : Focal Theva No1
Üretici : Focal
Fiyat : 27999 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Focal Theva No1 Raf Tipi Hoparlör
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logo'ya tıklayınız
Focal Theva No1 Raf tipi Hoparlör


Focal Theva No1, Theva serisinin kitaplık hoparlörüdür. Alüminyum/Magnezyum TNF tweeter'a ve Slatefiber Bass/Orta Kademe hoparlör sürücüsüne sahip olan bu ürün, dengeli ve hassas bas ile net bir tiz ve orta kademe sunar ve uzun saatler boyunca dinleme keyfi vaat eder. Havalandırmanın hoparlörün arkasına konumlandırılması, hoparlörü daha da kompakt hale getirir. Küçük ayarlara mükemmel uyum sağlar ve hassas tasarımıyla dinleme deneyimlerini geliştirir.
 
2 Yollu Raf Tipi Hoparlör
Kompakt alanlar için mükemmel olan Theva No1, Theva serisinin raf tipi modelidir. Seçtiğiniz herhangi bir alana kurulabilir veya bir standa takılabilir (isteğe bağlı ekstra olarak mevcuttur). Dinleyiciye odaklanan bir ses sahnesi elde etmek için stand eğilebilir (Zaman Hizalaması). Hi-Fi ses kalitesini yeniden üreten iki Odak teknolojisi olan Slatefiber konili hoparlör sürücüsü ve TNF tweeter'ı sayesinde net bir tiz, orta aralık ve bas sunar.
 
Theva No1, Fransa'da üretilmiştir ve zarif, zarif ayrıntılara sahip bir tasarıma sahiptir. Ek bir ön panel, şık siyah veya ahşap yüzeyler, metalik ve şablon baskılı halkalar, manyetik ızgara ve arka havalandırma konumlandırmasıyla her bir ayrıntı son derece rafine edilmiştir.
Eksiksiz, sansasyonel bir stereo sistem veya Ev Sineması yaratmak için Theva No2, Theva No3, Theva No3-D, Theva Center, Theva Surround ve SUB 600P subwoofer'dan başkasına bakmayın.
 
Focal Theva No1
 
SATELİF KONİ
DETAYLI SES
Focal'a özel ve Fransa'da üretilen Slatefiber koni, iki termoplastik polimer tabakası arasına sıkıştırılmış bir dolgu olarak uygulanan geri dönüştürülmüş karbon fiberlerden yapılmıştır. Mükemmellik arayışlarında mühendislerimiz, daha fazla sağlamlık, daha iyi sönümleme ve hafiflik elde etmek için hepsi aynı yöne bakan dokunmamış karbon fiberleri kullanmayı tercih ettiler - harika bir hoparlör sürücüsünün "temelleri". Zengin, dinamik ve dengeli bir ses üretmesiyle tanınan bu özel koni, ev, stüdyo ve araba müzik sistemi serilerimizde çok sayıda Focal ürününde bulunur.
 
TNF TWEETER
OLAĞANÜSTÜ TİZ
Focal tarafından Fransa'da üretilen ters kubbeli Alüminyum/Magnezyum TNF tweeter, net ve yumuşak bir tiz sesi sunar. Kubbeyi ayağına bağlayan surround, Poron adı verilen bir hafızalı köpük malzeme kullanır. Bu surround, doğrudan Utopia'nın ünlü Berilyum tweeter'ından türetilmiştir ve kulağın yüksek hassasiyet aralığı olan 2000Hz ile 3000Hz arasında bozulmayı üçte bir oranında azaltır. Bu Focal tweeter, etkileyici derecede kararlı bir ses alanını garanti eder.
 
GÜZEL HOPARLÖRLER
GELİŞMİŞ KAPLAMALAR
Şık ve zarif Siyah, Koyu Ahşap ve Açık Ahşap kaplama seçenekleri mevcuttur. Yan panellerdeki ahşap etkisi sıcak bir his verir. Seri, farklı mobilya stilleri ve metal, beton, taş ve daha fazlası gibi diğer malzemelerle güzel bir şekilde birleşerek hem klasik hem de modern iç mekanlara uyum sağlar. Siyah kaplama zamansız, sofistike bir ton sunarak her odaya çekicilik ve karakter katar. Mahfazalar yenilendi ve daha da kompakt hale getirildi, ürünleri daha da sağlam hale getirirken temiz bir görünüm için ek ön panellerle birleştirildi.
 
Focal Theva No1 
 
Teknik Özellikler
 
Tip
Bas refleksli 2 yollu raf tipi hoparlör
 
Hoparlör sürücüleri
61/2" (16,5 cm) Slatefiber Orta Kademe/Bas
1" (25 mm) Al/Mg ters dome TNF tweeter
 
Duyarlılık
89 dB
 
Frekans genişliği
58Hz – 28kHz
 
Düşük frekans aralığı
49Hz
 
Nominal empedans
8 ohm
 
Minimum empedans
4,6 ohm
 
Önerilen çıkış gücü
25 – 100W
 
Geçiş frekansı
3000Hz
 
Boyutlar (YxGxD)
39.2x21.2x26cm
 
Net ağırlık (ızgaralı)
7kg
 
Kutu boyutları (YxGxD)
50x59x39cm
 
Net ağırlık (ambalajlı)
17 kg
 
 
Online Satış

Utopia

Kanta

Kulaklık

Sib EVO


File:Denon Logo.svg - Wikimedia Commons