www.TeknoHiFi.com

OnlineAlışveriş ve İndirimli fiyatlar için internet satış mağazamız olan

 https://www.teknoHiFi.com'u ziyarat ediniz. 

Vizyon ve Misyonumuz 

Modern hayatı şekillendiren ses sistemleri ile ilgili öncülüğü üstlenerek daha keyifli bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Engül Kimya Tic.ve san. Ltd.Şti. 1978 yılında kuruldu.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları,iş ortakları ve temsilcilikleri ile tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi ses sistemi markalarını bünyesinde barındıran Engül Kimya,internet satış ve tanıtım siteleri ile ürünleri ayağınıza kadar getiriyor,Hifi ses sistemleri,profesyonel ses,sahne,ışık sistemlerinde sektöre öncü olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

1978 yılında beri fotoğraf,eğitim cihazları ve Ses sistemleri konularında temsilcilikleri, ithalat,dağıtım ve internet mağazaları ile Türkiyenin heryerine hizmet vermekteyiz.

Ses sistemlerinde öncü markalarımız ile ev ,otel,mağaza,okul iç ve dış mekan sinema ve müzik sistemleri ile ilgili proje çalışmalarını uzman kadromuz ile yapmaktayız.

 

www.EngulKimya.com.tr

www.teknoHiFi.com 

 

Marka Sitelerimiz:

www.Denon.web.tr

www.Focal.web.tr

www.Marantz.web.tr

www.Dali.web.tr

www.BodrumHifi.com

 

Satış Sitelerimiz:

www.Teknohifi.com

 

 

Focal Türkiye yetkili satıcısı, Focal Hoparlör Sistemleri, Focal Ses Sistemleri, Focal Ev sinema sistemleri, Focal Subwoofer, Focal Kule Hoparlör, Focal Soundbar, Focal Chorus, Focal hoparlör, Focal sub, Focal Aria, Focal gömme hoparlör, Focal tavan hoparlörü, Focal Türkiye mümessili, Focal servisi, Focal Dome,En ucuz Focal, Focal Müzik sistemleri, Focal kulaklık, Focal utopia, Focal chorus 700 800, Focal sib, Focal Stereo hoparlör, Focal bayi,satıcı,mümessili,dağıtıcı,servisi,Fransız hoparlör,Avrupa hoparlör,kaliteli hoparlör, Focal speakers. Focal xs

Online Satış

Utopia

Kanta

Kulaklık

Sib EVO


File:Denon Logo.svg - Wikimedia Commons